Oświetlenie Growy plantacji i szklarni - Lampy do produkcji roślinDziałamy na rynku oświetlenia od 1995 roku.


Od samego początku najważniejsza dla nas była i jest satysfakcja naszych klientów.

Wierzymy w to, że jakość pozostaje długo po tym, jak o cenie się zapomina. Wiemy również, iż nie da się wyprodukować taniego i bardzo dobrego jakościowo produktu jednocześnie. Zazwyczaj niska cena - wyklucza dobrą jakość, a w przypadku naszej branży również bezpieczeństwo użytkownika.

Nasze lampy projektujemy, testujemy i produkujemy wyłącznie w Polsce. Posiadamy zespół‚ doświadczonych inżynierów i projektantów, nowoczesne laboratorium fotometryczne oraz kilkadziesiąt wysoko-wykwalifikowanych pracowników dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Brak kompromisów co do użytych podzespołów i najwyższa jakość wykonania pozwalają na udzielanie nawet 10 - letniej pełnej gwarancji na nasze produkty. Bardzo wysoka jakość naszych produktów została doceniona przez liderów rynku oświetlenia LED - firmy CREE (USA) oraz OSRAM. Dzięki podpisaniu korzystnych umów o współpracy firma Neonica ma możliwość bezpośrednich dostaw najlepszych komponentów oraz możliwość używania znaków towarowych tych firm.


Zapraszamy do współpracy!